اخبار

گزارش شیر فشار شکن به قطر 350 کلایتون شهرک شهید بهشتی

گزارش شیر فشار شکن به قطر 350 کلایتون شهرک شهید بهشتی

سرپرست امور فنی و بهره برداری ناحیه افسریه طی گزارشی به روابط عمومی ناحیه گفت: طی بررسی و کنترل روزانه شیرهای فشار شکن از طریق نرم افزارهای شریف تراشه مشاهده گردید که در روز دوشنبه مورخ 18/3/94، فشار شکن شهرک شهید بهشتی رفتار غیر معمول و نوسان فشار داشته، بطوریکه فشار خروجی در حال افزایش بوده. از این رو اکیپ فشار شکن ناحیه برای بررسی بیشتر به محل مورد نظر مراجعه نمودند و پس از تشخیص عیب کنترلگر فشارشکن تصمیم به باز کردن و تعویض واشر دیافراگم نمودند.
خاکزاری دلیل اصلی نوسانات شیر فشار شکن را عملکرد نا مناسب دستگاه کنترلگر و همچنین ورود جسم خارجی در داخل شیر دانست که پس از باز شدن دیافراگم مشاهده شد که جسم خارجی در فشار شکن گیر کرده است و باعث شده که فشار شکن بصورت لوله بدون کنترل و کاهش فشار عمل نماید .
این عملیات در ساعت 24روز دوشنبه 19/03/94 الی 5:30 روز سه شنبه 20/03/94 انجام شد که در این ساعات آب شرب چندین بلوک از جمله بلوکهای
A و D قطع شد که با هماهنگی های قبلی 8 تانکر آب در محلهای از قبل تعیین شده حضور یافتند و این عملیات با کمترین تماس آب قطعی و در سناریوی برنامه ریزی شده به اتمام رسید.
در پایان مدیریت ناحیه افسریه از تلاش و همکاری اکیپ فشار شکن ناحیه، اکیپهای امداد و تعمیرات، معاونت محترم بهره برداری و مدیریت بحران منطقه تشکر و قدردانی نمود.

۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۱,۳۷۵

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید