اخبار

گرامیداشت سالروز هفته دفاع مقدس

گرامیداشت سالروز هفته دفاع مقدس

 

هفته دفاع مقدس بهانه ای است زیبا برای باز سازی روح و روا ن و زدودن زنگار فراموشی از عمق جان و الحق مروری است بر خاطرات ارزشمند هشت سال جان فشانی و تنفس در فضای ملکوت ، براستی دفاع مقدس دفاعی است مقدس ، که قداست آن رشک قدیسین و ملائک و روایت آن پروازی است در آسمان شهود و بی رنگی که دلها ی پر کشیده ی شهدا و ایثار گران را می طلبد که با خوناب جگر این انقلاب را آبیاری نمودند.
کیا کجوری فرمانده پایگاه بسیج حضرت سید الشهدا طی گفت گویی اظهار داشت : پایگاه بسیج با هدف اشاعه فرهنگ دفاع مقدس و نهادینه نمودن این فرهنگ غنی و پاسداشت امام راحل (ره ) و شهداء گرانقدر و با استعانت از خداوند متعال و عنایت شهداء که خود بانی این سفره گسترده اند، هر سال مراسم هفته دفاع مقدس را با شور و حال و استقبال زاید الوصفی برگزار می کند.
امسال هم در طول هفته بر نامه های مدون و از پیش تعیین شده اجرا گردید که از جمله می توان به بازدید از با غ موزه دفاع مقدس ، اجرا ی مراسم گرامیداشت ، مسابقات فرهنگی و ورزشی ، مسابقه نقاشی با هدف آشنایی فرزندان همکار با مقوله دفاع مقدس ،آذین بندی، پخش کلیپ ، نمایشگاه یاد یاران ، ایستگاه صلواتی ،اهدای گل ، ارائه مشاور حقوقی و ایستگاه جذب و برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا اشاره نمود.
کیا کجوری ضمن تشکر از کلیه حوزه ها به ویژه حمایت های بی دریغ مدیریت عامل ، معاونین و مدیران و امور ایثارگران ، روابط عمومی و خدمات که باعث هرچه با شکوه تر شدن این مراسم شدند سپاس گذاری نمودند.
وی در ادامه افزود امید است با همدلی و بینش ، بصیرت وار و خلاقیت همه همکاران بتوانیم گامهای موثردر راه پیشرو و اهداف نظام و انقلاب برداریم.

۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۴۴
تعداد بازدید : ۱,۰۱۹

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید