اخبار

گزارش بازدیداز ساختمان جدیدالاحداث فاضلاب

گزارش بازدیداز ساختمان جدیدالاحداث فاضلاب
...

به گزارش روابط عمومی ، مهندس گیاهی معاونت برنامه ریزی ومنابع انسانی شرکت آب و فاضلاب کشور به همراه مدیر عامل شرکت ،معاونین ومدیران آبفای منطقه 4 از ساختمان پست امداد فاضلاب ناحیه سلیمانیه بازدید نمود.
گیاهی ضمن بازدید از قسمت های مختلف پست امداد فاضلاب به گفتگویی صمیمی با پرسنل بهره برداری فاضلاب و ارائه پاره ای توضیحات در خصوص اهمیت فعالیت های امداد در ارائه خدمات مطلوب به مشترکین و جلب رضایت آنها پرداخت و افزود فوریت های امداد، مرکز 122 و ... با پاسخگویی شبانه روزی و عملکرد مناسب در جهت ارتقاء خدمات مطلوب به مشترکین می کوشند که این مجاهدت ها قابل تقدیر و قدردانی است.
وی ادامه داد : بهره برداری ساختمان پست امداد فاضلاب در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نشانگر تلاش و اهتمام ویژه در آبفای منطقه 4 جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری است.
مدیر عامل شرکت ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهندس گیاهی جهت بازدید از روند رسیدگی به حوادث فاضلاب و ساختمان جدید الا حداث پست امدادفاضلاب به ارائه پاره ای توضیحات در خصوص مراحل ساخت و انجام عملیات و بهره برداری پست امداد فاضلاب پرداخت و افزود:با توجه به گسترش شبکه فاضلاب و لزوم رسیدگی در زمان مطلوب به حوادث فاضلاب و پیرو دستور العمل های ابلاغی از شرکت آب و فاضلاب استان تهران ، ساخت پست امداد در دستور کار قرار گرفت و به حول قوه الهی در سال 1395 این ساختمان به بهره برداری رسید.
درپایان گیاهی با اهداء لوح تقدیری از مخدمات مجری طرح تقدیر نمود .

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳
تعداد بازدید : ۱,۰۴۳

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید