اخبار

فعالیت های پایگاه بسیج آبفای منطقه چهار در هفته دفاع مقدس

فعالیت های پایگاه بسیج آبفای منطقه چهار در هفته دفاع مقدس

                            

 

 

 

 

هفته دفاع مقدس بهانه ای است زیبا برای باز سازی روح و روا ن و زدودن زنگار فراموشی از عمق جان و الحق مروری است بر خاطرات ارزشمند هشت سال جان فشانی و تنفس در فضای ملکوتی.

فرمانده پایگاه بسیج حضرت سید الشهدا (ع) طی گفت گویی با روابط عمومی اظهار داشت : پایگاه بسیج با هدف اشاعه فرهنگ دفاع مقدس و نهادینه نمودن این فرهنگ غنی و پاسداشت امام راحل (ره ) و شهداء گرانقدر و با استعانت از خداوند متعال و عنایت شهداء که خود بانی این سفره گسترده اند، هر سال مراسم هفته دفاع مقدس را با شور و حال و استقبال زاید الوصفی برگزار می کند.
امسال هم در طول هفته بر نامه های مدون و از پیش تعیین شده اجرا گردید که از جمله می توان به بازدید از با غ موزه دفاع مقدس ، اجرا ی مراسم گرامیداشت ، مسابقات فرهنگی و ورزشی ، مسابقه نقاشی با هدف آشنایی فرزندان همکار با مقوله دفاع مقدس ،آذین بندی، پخش کلیپ ، نمایشگاه یاد یاران ، ایستگاه صلواتی ،اهدای گل ، ارائه مشاور حقوقی و ایستگاه جذب و برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا اشاره نمود.
کیا کجوری ضمن تشکر از کلیه حوزه ها به ویژه حمایت های بی دریغ مدیریت عامل ، معاونین و مدیران و امور ایثارگران ، روابط عمومی و خدمات که باعث هرچه با شکوه تر شدن این مراسم شدند سپاس گذاری نمودند.

۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۷۱۶

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید