اخبار

حادثه ی نشست زمین درمیدان قیام

حادثه ی نشست زمین درمیدان قیام

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ، پیرو گزارش نشست زمین در  ضلع جنوب شرقی میدان قیام که در ۱۷ مهر ماه در مسیر خط شماره ۷ متر در حوالی ظهر رخ داد عوامل عملیات و بهره برداری شرکت آب و فاضلاب منطقه ۴ با حضور به موقع در محل ٬نسبت به بستن خطوط منتهی به میدان جهت جلوگیری از بروز حادثه احتمالی اقدام نمودند.

گفتنی است پس از حفاری اولیه و برداشتن آسفالت خوشبختانه هیچگونه شکستگی در تاسیسات شبکه آب و فاضلاب مشاهده نگردید و فقط خط انتقال جمع آوری آبهای سطحی رباط کریم دچار آسیب گردیده بود که عوامل سازمان آب منطقه ای تهران نسبت به ترمیم لوله آبهای سطحی اقدام نمودند .

بنا بر این  گزارش:اقدام به موقع در بستن خطوط و حضور عوامل سازمان های شریان های حیاتی و ایمن سازی انجام گرفته در محل فرونشست آسفالت٬ موجب حفظ تاسیسات آبفا و عدم بروز خسارت بر روی آنها گردید.

خاطر نشان میدارد:

حادثه ۱۹ مهر ماه که با ریزش جدار چاه همراه بوده است، مربوط به گمانه حفر شده در ضلع شمال میدان قیام می باشد که با هدف بررسی وضعیت لایه های خاک از نظر پایداری زمین های اطراف بوده و با تاسیسات آبفا فاصله زیادی دارد لذا حادثه مذکور هیچ ارتباطی با شرکت آب و فاضلاب ندارد.

۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۱,۱۱۴

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید