اخبار

عملیات همزمان تعویض واشر دیافراگم فشارشکن و تعویض شیرخط کشوئی ٣٠٠ میلیمتری

عملیات همزمان تعویض واشر دیافراگم فشارشکن و تعویض شیرخط کشوئی ٣٠٠ میلیمتری

 

 

درراستای برنامه زمانبندی نت ومدیریت مصرف فشارشکن ارجمندی راد ، به دلیل عملکرد نامنظم و اختلالاتی در سیستم شبکه آب تعویض شد .  

مدیر ناحیه افسریه طی گفتگویی با روابط عمومی افزود : پس از بررسیهای لازم توسط اکیپهای امدادی ، فشارشکن و مانور خطوط حد ، مشخص شد واشر دیافراگم فشارشکن مذکور دچار سوراخ شدگی شده است . و علت این نقص قدیمی بودن و فرسودگی واشر دیافراگم در اثر فشار آب و بر خورد با رسوبات موجود در آب و عملکرد سوپاپ ها به مرور زمان بوده است و بعضی از قسمتها ترک خورده و سوراخ شده می باشد .

 مهدی مختاری افزود : همچنین طی گزارش  پیمانکار بازدید و مانور ناحیه در خصوص معیوب بودن شیرخط 300 میلیمتری واقع در خیابان بقایی تقاطع خیابان نبرد و پس از پیمایش اکیپ های امدادی مشخص گردید شیرخط مذکور  گیرپاچ بوده و به درستی عمل نمی کند بدین منظور ضمن تشکیل مدیریت بحران در ناحیه، تعویض واشر دیافراگم و تعویض شیرخط 300 میلیمتری در دستور کار بهره برداری ناحیه قرار گرفت ، با انجام هماهنگی های لازم و اخذ مجوز و اطلاع رسانی مناسب  در هر دو عملیات تعویض صفحه دیافراگم فشار شکن ارجمندی راد  و تعویض شیر خط 300 میلیمتری به طور همزمان آغاز گردید و با کمترین تماس آب قطعی و در کوتاه ترین زمان ممکن با استقرار نمودن چندین تانکر آب در نقاط حساس انجام پذیرفت .

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۱,۰۶۵

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید