اخبار

تقدیر از مامورین برتر قرائت حوزه معاونت درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه 4 شهر تهران

تقدیر از مامورین برتر قرائت حوزه معاونت درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه 4 شهر تهران

مراسم تقدیر از مامورین قرائت شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 شهر تهران با اهدا هدایا و لوح سپاس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب منطقه 4 شهر تهران، در این مراسم که با حضور معاونت درآمد و امور مشترکین، مدیران و جمعی از همکاران شرکت، در سالن کنفرانس برگزار شد.

معاون درآمد و امور مشترکین پس از خیرمقدم و تشکر از حضور همکاران در این جلسه، خطاب به مامورین قرائت کنتور گفت: شما عزیران حلقه اتصال شرکت آب و فاضلاب با مصرف کنندگان هستید و هدف از برگزاری این مراسم به نوعی تقدیر از زحمات شما عزیزان است.

زیبا صفائیان افزود: فرآیند بررسی و قرائت کنتور، از جایگاه قابل توجهی برخوردار بوده و تاثیر بسزایی در بهبود شاخصهای مهم حوزه مشترکین دارد که خوشبختانه با تلاش همکاران بخش قرائت در سال جاری، آمارهای مربوط به این بخش نسبت به سال گذشته، روند خوبی داشته است.

 وی در ادامه ضمن تشکر از مدیران نواحی افزود: بر خلاف سالهای قبل، روند انتخاب مامورین قرائت برتر و سیاستگذاری در این حوزه، تنها از طریق ناحیه صورت پذیرفته و مسئولیت این امر در اختیار مدیران محترم نواحی بوده است و ما در معاونت درآمد و امور مشترکین  به عنوان ناظر عمل نمودیم.

در ادامه مدیر روابط عمومی شرکت ضمن تشکر از برگزاری این مراسم گفت: کار همکاران بخش قرائت کنتور با توجه به اینکه بصورت حضوری با خانوارها برخورد دارند و اولین مواجه شهروندان با شرکت در ارتباط با مامورین قرائت شکل می گیرد، اهمیت ویزه ای دارد. عملکرد و رفتار مامورین قرائت باید در راستای رفع تبعیض و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد، با هدف بهبود و ارتقای سطح حقوق شهروندی باشد.

وی در ادامه و خطاب با مامورین گفت: شما معرف جایگاه و ارزش شرکت آب و فاضلاب در نگاه مردم هستید و  ما امید داریم با تعهدی که در شما عزیزان وجود دارد و از وظیفه ای حساس تر نسبت به همکاران دیگر برخوردارید، با رفتار صحیح خود، اعتماد مردمی را پاسخگو باشید. .

در ادامه مراسم هریک از مدیران نواحی به ارائه پیشنهادات و مشکلات خود در ارائه بهتر خدمات پرداختند و در پایان، مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایایی به پایان رسید.

۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱
تعداد بازدید : ۳۵۴

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید