اخبار

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب منطقه چهار شهر تهران معرفی شد

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب منطقه چهار شهر تهران معرفی شد

 

 

 

محمدرضا بختیاری مدیر عامل آبفای استان تهران، ناصر خلج کامرانی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب منطقه چهارتهران منصوب نمود. 

به‌ گزارش روابط عمومی، در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل آبفای منطقه چهار که با حضور مدیر عامل ، قائم مقام و جمعی از مدیران و معاونین آبفای استان تهران برگزار شد، منصور جنتی ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های شرکت در دوران تصدی و حضور در این شرکت گفت: در این مدت، با همراهی همکاران دوره خوبی را پشت سر گذاشتم و امیدوارم انجام وظیفه‌ام برای مجموعه شرکت و صنعت مفید بوده باشد.

در ادامه این آیین، امیدی شایگان معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت به نمایندگی از کلیه همکاران، ضمن تجلیل از سجایای اخلاقی مهندس جنتی، از سلامت اداری و صبوری ایشان یاد کردند و قلب رئوف و جدیت در کار را از خصوصیات بارز ایشان دانسته و برایشان آرزوی توفیق و سلامتی در امور محوله جدید را داشتند.

جنتی

در ادامه این جلسه، مدیرعامل آبفای استان تهران ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای منصور جنتی اظهار امیدواری کرد که همکاران منطقه چهار  به همدلی و همکاری خود با مدیریت جدید نیز همچون گذشته ادامه دهند.

محمدرضا بختیاری در ادامه ضمن معرفی مهندس خلج کامرانی به عنوان یکی از مدیران موفق شرکت بر کاهش هزینه های جاری شرکت و مراجعات مردم و چابک سازی شرکت و همچنین برنامه ریزی برای مدیریت آب در سال آینده تاکید نمود.

در ادامه مهندس ناصر خلج کامرانی مدیرعامل جدید ضمن قدردانی از تلاشهای منصور جنتی، به قدمت آبفا منطقه 4 به عنوان اولین شرکت خدمت رسان در بخش آب و وضعیت شبکه این منطقه اشاره نمود و وظیفه اصلی شرکت آبفا را خدمت رسانی به مردم دانست و اظهار امیدواری نمود که با بدنه جوان و با تجربه شرکت بتوانیم گامهای مفیدی را در جهت بهبود عملکرد این شرکت برداریم.

هدیه جنتی

در پایان این آیین از تلاش‌های مهندس منصور جنتی با اهدای لوح و هدایا  قدردانی شد.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵
تعداد بازدید : ۱,۲۴۴

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید