اخبار

مدیر عامل آبفای استان تهران در دیدار با مدیرعامل، معاونین و مدیران آبفای منطقه چهار : رشد شرکت ها در گرو سلامت اداری است

مدیر عامل آبفای استان تهران در دیدار با مدیرعامل، معاونین و مدیران آبفای منطقه چهار :  رشد شرکت ها در گرو سلامت اداری است

 

 مهندس بختیاری مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران و هیئت همراه طی نشستی صمیمانه با معاونین و مدیران شرکت در خصوص مشکلات کاری و روند اجرای فعالیت ها گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه محمد رضا بختیاری اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب یک دستگاه فنی و خدماتی است و باید ورزیدگی و بالندگی خود را بیش از بیش حفظ نماید و همچنین ستاد شرکت آبفای استان تهران راهبر و کنترل کننده است و نباید خود را درگیر کارهای اجرایی نماید.

وی افزود: کار در منطقه چهار به دلیل شرایط حساس مکانی بسیار دشوار است و قابل قیاس با مناطق دیگر نمی باشد برنامه های اصلاح باید بر اساس برنامه ریزی باشد و در ابتدا باید به سراغ خطوط بحرانی و مشکل دار برویم پس حوزه های مختلف مناطق شرکت باید خودشان را برای انجام کارهای اجرایی قوی تر نمایند.

بختیاری تاکید نمود: سلامت کاری راه نجات و پیشرفت کشور است و کار و رشد شرکت در گرو سلامت اداری آن است نظام اداری شرکت باید با رعایت اصول و مقررات اداری و با توجه به نظم اداری از قبل طراحی شده، وظایف خود را به خوبی و برای نیل به بهره وری سازمانی اجرا نماید.

در ادامه ضمن تشکر از زحمات کلیه همکاران مجموعه، خدمت رسانی به مردم را یک وظیفه ی الهی دانسته و افزودند: الکترونیکی نمودن فعالیتها و مراجعه حداقلی مشترکان از اولویت ها و اهداف مهم شرکت می باشد که باید به نحوه احسنت در جهت رفاه حال مشترکان اجرایی شود.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۸۷


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.