اخبار

میثاق نامه حقوق شهروندی در بخش آب امضاء شد

میثاق نامه حقوق شهروندی در بخش آب امضاء شد

 

نشست هم اندیشی  و تبادل میثاق نامه حقوق شهروندی در بخش آّب ما بین مدیران و مسئولان آبفای منطقه 4 و شهرداری منطقه 12 برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس کامرانی مدیر عامل شرکت ضمن تشکر از اعضاء حاضر در جلسه به طرح جهادی بازسازی تاسیسات آبرسانی در بافت های فرسوده با محوریت نقاط بحرانی و حادثه خیز قلب تهران اشاره نمود و افزود:

در بحث اصلاح و بازسازی در محدوده منطقه 12 شهرداری به دلیل وجود بازار تهران، سازمان های دولتی، سفارتخانه ها، سنگفرش خیابان ها، وجود بافت فرسوده، محدودیت های شدید ترافیکی و ... تعامل فی مابین شهرداری و آبفا به جهت اخذ مجوز های حفاری حائز اهمیت می باشد.

سپس کامرانی به دغدغه ها و مشکلات موجود پرداخت و گفت: در راستای چشم انداز و خط مشی کلیه دستگاه های خدماتی که ارائه خدمات مطلوب و مستمر به شهروندان می باشد امیدواریم بتوانیم در این فرصت باقی مانده تا پایان سال با تعاملات ایجاد شده و سرعت بخشی به کار در امر خدمات رسانی بیش از پیش فعالیت نماییم.  

در ادامه دکتر سعادتی شهردار منطقه 12، ضمن تشکر از دعوت به همکاری آبفا درخواست تعامل بیشتر و اطلاع رسانی به موقع از اجرای پروژه های بازسازی به جهت رفاه حال شهروندان را داشت و اذعان نمود: ما همواره خدمت رسان مردم هستیم و به دنبال درآمد زایی نیستیم. وی به کارگاه های منظم و استفاده از فضاهای اطلاع رسانی در محدوده منطقه 12 اشاره نمود و پشتیبانی خود را به جهت عملیاتی نمودن پروژه ها اعلام داشت.

در پایان میثاق نامه حقوق شهروندی قرائت گردید و مفاد آن با هدف اجرای عملیات اصلاح و بازسازی شبکه قدیمی توزیع آب شرب در قلب پایتخت به تایید و امضای مدیران آبفای منطقه 4 و شهرداری منطقه 12 رسید.

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۸
تعداد بازدید : ۵۳


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.