اخبار

جلسه ارزیابی عملکرد و سیستم پایش مدیریت بحران برگزار شد

جلسه ارزیابی عملکرد و سیستم پایش مدیریت بحران برگزار شد

   

جلسه شورای هماهنگی حوزه مدیریت بحران، ریسک و پدافند غیرعامل با حضور مدیریت عامل شرکت، ریاست مرکز مدیریت بحران آبفای استان تهران و مدیران مناطق و شرکت های اقماری در سالن کنفرانس پارکشهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه ناصر خلج کامرانی مدیر عامل شرکت ضمن خیر مقدم و تشکر از اعضاء حاضر در جلسه به موقیعت حساس آبفای منطقه چهار و حوادث گذشته اشاره نمود و افزود: پروژه های اصلاح و بازسازی در آبفای منطقه چهار به جهت وجود بازار تهران، سنگفرش خیابان ها، وجود بافت فرسوده ومحدودیت های شدید ترافیکی با مشکلات فراوانی مواجه است که با برنامه ریزی های انجام شده و امضاء تفاهم نامه با شهرداری این مهم به جد در حال پیگیری و انجام می باشد.

در ادامه مهدی حسین پور مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل آبفای استان تهران ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت بحران این منطقه به یکی از چالش های مهم در سطح آب و فاضلاب استان تهران که همان بحث فرونشست ها، خصوصا در بافت مرکزی تهران اشاره نمود و افزود: اولین مخزن آب  اضطراری در آبفا 4 ساخته و به بهره برداری رسید.

حسین پور گفت :در ماه های آینده نیز سامانه تخمین خسارات زلزله با حضور مقامات کشوری رونمایی می شود و فعالیت ها طبق برنامه و زمانبندی های انجام شده در سطح آبفای استان انجام خواهد پذیرفت. وی ضمن پیگیری مصوبات گذشته به ارزیابی عملکرد و سیستم پایش مدیران حوزه های بحران پرداخت .

در پایان مدیر بحران و پدافند غیر عامل شرکت به ارائه پاورپوینت در خصوص تاریخچه فرونشست زمین در این منطقه و پروژه ها و فعالیت های شاخص شرکت پرداخت.

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۳
تعداد بازدید : ۲۳۱

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید