اخبار

مراسم تجلیل از همکاران مدافع سلامت

مراسم تجلیل از همکاران مدافع سلامت

 

 

 

بی تردید در این شرایط حساس هر قدمی که برای تامین ، حفظ و ارتقای سلامت جامعه برداشته می شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ  نگاشته خواهد شد.

مراسم تقدیر از همکارانی که برای حفظ و ارتقای سلامت کارکنان شاغل در شرکت آبفای منطقه چهار تلاش نمودند، با حضور مدیریت عامل، معاونین و جمعی از مدیران در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم مدیریت عامل شرکت از زحمات و تلاش های مستمرهمکاران واحدهای ایمنی و بهداشت، خدمات و حراست که از زمان شیوع ویروس منحوس و مهاجم کرونا بدون هیچ چشم داشتی در شرکت حضور فعال و ایثارگرانه داشتند و برای حفظ و ارتقای سلامت  کارکنان شاغل کوشش نموده اند با اهداء لوح، تقدیر و تشکر نمود.

کامرانی افزود: شرکت آبفای منطقه چهار از معدود شرکت هایی است که اقدامات پیشگیرانه خود را پس از شیوع اولین موج کرونا در کشور شروع کرد و با تشکیل کمیته و برگزاری جلسات مستمر و انجام اقدامات تب سنجی و ضدعفونی تمام سطوح و آزمایشات غربالگری توانست با حداقل آمار مبتلایان تا به امروز این مسیر دشوار را طی کند.

وی گفت: امیدواریم با کمک همکاران دلسوز و زحمت کش و مراقبتهای هر چه بیشتر، فصل پاییز و زمستان را نیز باموفقیت در مسیر حفظ سلامتی همکاران و استمرار ماموریت خطیر تامین آب شرب شهروندان پایتخت گام برداریم .

۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۹۱

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید